Kayıt

Anasayfa » Kayıt

KAYITLA İLGİLİ BİLGİLER:

  • Kongre katılım ücreti öğrenciler için 250 TL, diğer katılımcılar için 350 TL’dir (Ücretler her katılımcı için ayrı ayrı yatırılacaktır). Katılım ücretine; gala yemeği, kongre gezisi, katılım belgesi, yaka kartı, program kitapçığı, sempozyum boyunca öğle yemeği ve çay-kahve ikramları dahildir.
  • Katılım ücreti, 24.04.2023  tarihine kadar arasında aşağıda detayları verilecek olan hesaba yatırılacaktır.  Aktarılacak miktarın havale ücreti katılımcılar tarafından ödenecektir. Dekonta bildiri sahibinin adı ve soyadı açıklaması yazılmalıdır. Banka dekontunuzu ve aşağıdaki kayıt formu doldurularak bbtmk2023@omu.edu.tr adresine gönderiniz.
  • Kesin kayıt sırasında öğrenci indiriminden yararlanacak olan katılımcıların kayıt formunu doldururken öğrenci olduğuna dair belgeyi (öğrenci belgesi, güncel öğrenci kimlik kartı) ibraz etmesi gerekmektedir. Aksi takdirde katılımcılar tam kayıt ücreti ödeyecektir.
  • Sunulan Bildiriler hem makale hem de “Kongre Özet Kitabı” olarak yayınlanacaktır. Makaleler T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan BÖLGESEL KALKINMA DERGİSİ‘nde yayınlanacaktır. Süreç içerisinde gerekli bilgilendirmeler web sayfası üzerinden yapılacaktır.

HESAP BİLGİSİ:

IBAN NO: TR510001001479097123707104

BANKA ADI: ZİRAAT BANKASI

ŞUBE: ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

HESAP ADI: 22. ULUSAL BÖLGE BLM. PLN. KONGRE